Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Më: 7 mars 2021 Në ora: 14:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Raportohet se një veturë ka dalë jashtë rrugës.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë Policia dhe ndihma e shpejtë.

Nuk dihen detaje të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat