Malishevë, përleshje mes 3 personave

Kronikë e zezë

Malishevë, përleshje mes 3 personave

Më: 7 mars 2021 Në ora: 20:01
Malishevë

Tre persona janë arrestuar në Malishevë pasi pas një mosmarrëveshjeje janë përleshur fizikisht mes vete.

Rasti ka ndodhur në Malishevë dje rreth orës 14:00.

Si pasojë e përleshjes, dy prej të përfshirëve kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat