Vjedhin para në xhami, një i arrestohet dhe një në kërkim

Kronikë e zezë

Vjedhin para në xhami, një i arrestohet dhe një në kërkim

Më: 26 mars 2021 Në ora: 11:04
Ilustrim

Raportohet se në objektin e xhamisë dy të dyshuar meshkuj kanë vjedhur para të gatshme nga arka e xhamisë.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë. Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Rasti duke u hetuar nga njësitë policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat