Gjendet i vdekur një person në Pejë, nuk dihen rrethanat

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Pejë, nuk dihen rrethanat

Më: 28 mars 2021 Në ora: 08:53
Foto ilustrim

Të shtunën në Pejë është gjetur një person pa shenja jete, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Pejë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar i cili ka dalur në vendngjarje, ndërkaq trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Isntitutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Pejë 27.03.2021 – 09:40. Është raportuar se është gjetur pa shenje jete viktima mashkull kosovar. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurort trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, bën të ditur policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat