Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, lëndohet një person, niset drejt spitalit

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, lëndohet një person, niset drejt spitalit

Më: 3 prill 2021 Në ora: 13:25
Ilustrim

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete.

Si pasojë e aksidentit,  një person ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmë. Paraprakisht raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po merret me hetimet e mëtejshme të rrethaneve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat