Gjendet i varur në lis një person në Kaçanik

Kronikë e zezë

Gjendet i varur në lis një person në Kaçanik

Më: 6 prill 2021 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një ngjarje e rënd ka ndodhur dje në fshatin Doganaj të Kaçanikut pasi një person është gjetur i varur me litar në lis.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit në lagjen Lekaj.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes si dhe mjeku kujdestar i QKMF-së në Kaçanik, i cili edhe e ka konfirmuar vdekjen e personit.

Lidhur me rastin janë njoftuar njësia e hetimeve të stacionit dhe njësitë relevante nga Stacioni i PK-së në Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat