I mituri rrah nënën e tij: Arrestohet nga policia

Kronikë e zezë

I mituri rrah nënën e tij: Arrestohet nga policia

Më: 6 prill 2021 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Një person i mitur ka sulmuar fizikisht nënën e tij, i cili më pas është dërguar në mbajtje për 24 orë.

Viktima femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj.

‘’ Gjilan, 04.04.2021 – 12:00. Viktima femër kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari (djali i saj) i mitur mashkull kosovar.

Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje për 24 orë.’’

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat