Goditet me veturë një biçiklist i mitur

Kronikë e zezë

Goditet me veturë një biçiklist i mitur

Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:04
Foto Ilustrim

Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Është arrestuar vozitësi mashkull në fshatin Dranoc të Deçanit, pasi që i njëjti me veturën dyshohet nga pa kujdesia ka goditur një biçiklist të mitur.

Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat