Tenton ta mashtroi farmacistin, ja çfarë ndodhi

Kronikë e zezë

Tenton ta mashtroi farmacistin, ja çfarë ndodhi

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:28
Foto ilustrim

Një qytetarë kishte shkuar në një barnatore të Kamenicës dhe duke u munduar ta mashtroj shitësin u ka kërkuar para, por viktima ka lajmruar policinë të cilat kanë arrestuar të dyshuarin.

Policia njofton se në Kamenicë me 13 prill 2021 rreth orës 11:30, është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka tentuar që të mashtroj ankuesin mashkull -pronar i barnatores, duke i kërkuar një shumë të hollash. 

Gjatë intervistimit i dyshuari ka pranuar se ka pasur për qëllim të mashtroj viktimën. 

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për mashtrim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat