Zhduket një vajzë nga Klina

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Klina

Më: 17 prill 2021 Në ora: 08:54
Ilustrim

Një vajzë është zhdukur nga fshati Kilnac i Komunës së Klinës.

Policia përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se rastin e ka raportuar nëna e saj.

Sipas Policisë, vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat