Vazhdon kërkimi i vajzës, e cila u zhduk që nga 12 prilli

Kronikë e zezë

Vazhdon kërkimi i vajzës, e cila u zhduk që nga 12 prilli

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:14
Foto ilustrim

Një vajzë ka dalë nga shtëpia e saj në fshatin Klinac të Klinës rreth orës 13.00 të 12 prillit duke mos u kthyer më. 

E duke parë se ajo nuk po kthehet as pas kër ditësh në e saj e ka raportar  rastin në policia  e cila po e kërkon vajzën.

Policia njofton se në fshatin Klinac të Klinës me 12 prill 2021 rreth orës 13:00 një vajzë është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Me 16.04.2021 një femër kosovare ka raportuar policinës se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. 

Rasti është duke u hetuar si person i zhdukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat