Ferizaj, burri sulmon fizikisht gruan

Kronikë e zezë

Ferizaj, burri sulmon fizikisht gruan

Më: 18 prill 2021 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ka bërë të ditur se i dyshuari kishte dashur të largoj nga shtëpia gruan e tij pasi që i njëjti kishte pasur mosmarrëveshje me vëllezërit e saj.

“Ferizaj 17.04.2021-10:30. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare bashkëshorten tij, dhe kishte dashur ta largoj nga shtëpia pasi që i njëjti kishte pasur mosmarrëveshje edhe me vëllezërit  e viktimës .

Në konsultim me prokurorin i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat