​Lëndohet rëndë pasi rrëzohet nga një objekt

Kronikë e zezë

​Lëndohet rëndë pasi rrëzohet nga një objekt

Më: 20 prill 2021 Në ora: 10:43
Foto ilustrim

Një person gjersa ka qenë duke punuar në një objekt është rrëzuar aksidentalisht.

Rasti ka ndodhur në Lipjan, ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Në vend-ngjarje kanë dalë njësitet përkatëse dhe inspektori i punës.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat