Nëse e shihni këta persona, lajmërojeni menjëherë Policinë e Kosovës

Kronikë e zezë

Nëse e shihni këta persona, lajmërojeni menjëherë Policinë e Kosovës

Më: 29 prill 2021 Në ora: 19:28
Të dyshuarit kërkohen për disa vepra penale: Mashtrim dhe për kryerje të një vrasjeje

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjakovë, bazuar në ligjin për publikimin e fotografive me shënime të tjera të personave të kërkuar me urdhëresë të Prokurorisë Themelore në Gjakovë, ka lëshuar një kërkesë për bashkëpunim me qytetarët, me qëllim identifikimin, lokalizimin dhe arrestimin e personave të dyshuar për kryerjen e veprave të ndryshme penale:

Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

Personat e kërkuar janë:

NN ( i panjohur)

Të dyshuarit kërkohen për disa vepra penale: Mashtrim dhe për kryerje të një vrasjeje

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personave të dyshuar në fotot e bashkangjitura, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat