Policia jep detaje për grabitjen në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për grabitjen në Prishtinë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar sot për rastin e grabitjes që ka ndodhur mbrëmë në një market në Prishtinë.

Rasti i grabitjes ka ndodhur në rrugën “Ndue Perlleshi” në Prishtinë, të mërkurën në ora 20:30.

“Ankuesja femër  kosovare, ka informuar se deri sa ishte në vendin e punë, dy persona të pa njohur dhe nën kërcënimin e thikës, i kishin grabitur rreth 400 euro para të gatshme”.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat