Një i mitur në Gjakovë pëson vetaksident me motoçikletë

Kronikë e zezë

Një i mitur në Gjakovë pëson vetaksident me motoçikletë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 20:59
Ilustrim

Një i mitur në Gjakovë ka pësuar një vetaksident me motoçikletën e tij, me ç’rast ka mbetur i lënduar.

Zëdhënësi i Policisë në Gjakovë, Nysret Xhurkaj, ka dhënë detaje për akisdentin.

“Rreth orës 18:40, në rrugën “Shefki Shasivari” në Gjakovë, një motoçiklist i moshës së mitur ka pësuar vetaksident, ku si pasojë e këtij aksidenti gjatë rrëshqitjes zvarrë, godet këmbësoren në cep të rrugës dhe i shkakton frakturë në dorë.

Për rastin është njoftuar dhe prokurori. Rasti është nën hetime”, tha Xhurkaj për Sinjali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat