Në Suharekë një person tenton të vetëvritet

Kronikë e zezë

Në Suharekë një person tenton të vetëvritet

Më: 8 maj 2021 Në ora: 08:29
Foto ilustrim

Një person tenton të vetëvritet.

Një person në fshatin Semetishtë të Suharekës ka tentuar të bëjë vetëvrasje orët e para të mëngjesit të së premtes.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se ai ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve mjekësore.

Bëhet e ditur se ai është dërguar për tretman mjekësor në Spital dhe që sipas mjekëve, është jashtë rrezikut për jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat