Gjendet në lum një trup pa shenja jete

Kronikë e zezë

Gjendet në lum një trup pa shenja jete

Më: 8 maj 2021 Në ora: 09:17
Ilustrim

Në lumin e fshatit Mosnice të Leposaviçit është gjetur trupi i një personi pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

“Raportohet se në një lum në fshat është gjetur një trup pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar thuhet në raportin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat