Dhunohet një femër në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Dhunohet një femër në Fushë-Kosovë

Më: 11 maj 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar në polici se është dhunuar nga një i dyshuar.

Sipas raportit, burri i panjohur e ka mashtruar dhe më pas e ka dhunuar një femër në fshatin Bresje të Fushë-Kosovës.

Bëhet e ditur se me urdhër te prokurorit viktimës do ti behet ekzaminimi mjekësor.

Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat