Aksident në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë

Më: 11 maj 2021 Në ora: 23:22
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash te objekti i Komunës së vjetër në Prishtinë.

Lexues të zerit kanë bërë të ditur se në aksident kanë qenë të përfshirë një kamion i mbeturinave dhe një veturë.

Në këtë aksident nuk ka të lënduar.

Policia nuk ka dhënë ndonjë informacion deri në publikim të lajmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat