Rahovec: Vjedhje e rëndë në një shtëpi, shuma e parave që vodhën hajnat

Kronikë e zezë

Rahovec: Vjedhje e rëndë në një shtëpi, shuma e parave që vodhën hajnat

Më: 12 maj 2021 Në ora: 08:34
Foto ilustrim

Vjedhje e rëndë në Rahovec.

Mbrëmë në fshatin Radoste të Rahovecit, persona të panjohur kanë kryer vjedhje në një shtëpi.

Sipas burimeve të medias, ankuesi ka deklaruar se në shtëpinë e babait të tij, persona të panjohur, kanë depërtuar me forcë dhe kanë vjedhur 13 mijë franga.

Rasti në Polici është hapur si “vjedhje e rëndë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat