Aksident në mes të një veture dhe një motoçiklete në Suharekë

Kronikë e zezë

Aksident në mes të një veture dhe një motoçiklete në Suharekë

Më: 13 maj 2021 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Gjinovc të Suharekës në mes të një motoçiklete dhe një veture.

Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull kosovar dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në motoçikletën, është gjetur dhe konfiskuar 1.19 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat