​Arrestohen dy persona për sulm ndaj një vajze në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Arrestohen dy persona për sulm ndaj një vajze në Prishtinë

Më: 16 maj 2021 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Prishtinë, pasi të njëjtit në banesën e tyre kanë sulmuar fizikisht viktimën femre kosovare.

E cila dyshohet se ishte e dashura e njërit nga të dyshuarit.

Viktima ka marrë lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat