1,450 tiketa të shqiptuara e 41 aksidente trafiku në 24 orët e fundit

Kronikë e zezë

1,450 tiketa të shqiptuara e 41 aksidente trafiku në 24 orët e fundit

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Sipas Raportit të Policisë, në 24 orët e fundit janë shqiptuar plot 1,450 tiketa.

Prej tyre, 1,437 kanë qenë tiketa trafiku kurse 13 prej tyre tiketa të shqiptuara në bazë të ligjit Covid-19.

Poashtu, 41 aksidente kanë ndodhur.

Ku 23 prej tyre janë aksidente me dëme materiale, 18 me të lënduar dhe asnjë me fatalitet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat