Vetura godet një qytetare në zebra në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vetura godet një qytetare në zebra në Prishtinë

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 09:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një qytetare është goditur nga vetura mëngjesin e sotëm në Prishtinë.

Në foton e publikuar shihet se aksidenti ka ndodhur në zebra.

Sipas dëshmitarëve, qytetarja ka qenë duke kaluar rrugën në zebra kur është goditur nga vetura.

Nuk dihet gjendja shëndetësore e qytetares, ndërsa në vendin e ngjarjes nuk kanë arritur ende policia dhe ndihma e shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat