Doli me ish-burrin dhe fëmijën, plas sherri

Kronikë e zezë

Doli me ish-burrin dhe fëmijën, plas sherri

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Rreth orës 14.00 me 21 qershor kishte ndodhur një problem ndërmjet një çifti të ndarë më parë dhe familjarëve të tyre në Vushtrri. 

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe kanë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë. 

Policia njofton se ankuesja femër kosovare ka deklaruar se kishin pasur takim me ish bashkëshortin e saj dhe me fëmijën e tyre dhe aty ka ndodhur konfikti. 

Pas takimit  nga njëri prej të dyshuarve është konfiskuar edhe një thikë. 

Sipas policisë me urdhër të prokurorit kujdestar, pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt për veprën sulm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat