U aksidentua në trotuar, nesër vajza nga Mitrovica dërgohet në Turqi

Kronikë e zezë

U aksidentua në trotuar, nesër vajza nga Mitrovica dërgohet në Turqi

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 22:05
Aksidenti

Vajza e vogël që pësoi nga aksidenti i mbrëmshëm në Mitrovicë, po vazhdon të jetë në gjendje të rëndë.

Për shkak të gjendjes së rëndë, ajo do të dërgohet në Turqi për shërim

Një mjek në QKUK ka thënë se pacienti do të niset që në mëngjes për shtetin turk.

Vlen të theksohet se mbrëmë një veturë humbi kontrollin në qendër të Mitrovicës dhe goditi disa këmbësorë, një prej të cilëve është edhe vajza që pësoi lëndime më të rënda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat