Aksident në Vranidoll, krijohen kolona të automjeteve

Kronikë e zezë

Aksident në Vranidoll, krijohen kolona të automjeteve

Më: 7 korrik 2021 Në ora: 11:09
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në fshatin Vranidoll.

Përveç dëmeve materiale nuk është raportuar ende për të lënduar.

Qarkullimi i automjeteve është bërë me vështirësi pasi që njëri shirit i rrugës ka qenë i bllokuar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marr me rastin.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat