Arrestohet një person, shiti një objekt me dokumenta të falsifikuar vite më parë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person, shiti një objekt me dokumenta të falsifikuar vite më parë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 08:55
Ilustrim

Të mërkurën, në Shtime, rreth orës 10:00, është arrestuar një person.

I dyshuari është arrestuar pasi që vite më parë ka shitur një dokumente të falsifikuara.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi:

Shtime  21.08.2017 – 10:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që vite më parë ka falsifikuar një dokument dhe ka arrit të kryej shitjen e një objekti. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat