Rrokulliset traktori, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Rrokulliset traktori, lëndohen tre persona

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore pasi nga pakujdesia është rrokullisur me traktor.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 15:40.

Të lënduarit janë dërguar për të marrë tretman mjekësor, njofton raporti 24 orësh i policisë.

"Ferizaj, 24.07.2021-15:40.Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke drejtuar një traktor bujqësie dhe nga pakujdesia është rrokullisur me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore, drejtuesi dhe dy pasagjerë meshkuj kosovarë. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor", njoftoi PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat