E dhimbshme: 7 vjeçarja humbë jetën në lumin Buna

Kronikë e zezë

E dhimbshme: 7 vjeçarja humbë jetën në lumin Buna

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 17:16
Foto ilustrim

Një vajzë 7-vjeçare me inicialet Z.L është mbytur ditën e sotme në ujërat e lumit Buna.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Oblike të njësisë administrative Ana e Malit.

Mësohet se 7-vjeçarja po lahej me familjarët e saj dhe pa pritur ka humbur jetën në lumin Buna.

Policia ndodhet në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje të rëndë, ku në pyetje po merren familjarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat