E mitura dhunohet në një hotel në Kllokot

Kronikë e zezë

E mitura dhunohet në një hotel në Kllokot

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur dyshohet se ka qenë viktimë e dhunimit seksual.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje gjatë mesditës në një motel në Kllokot.

Policia njofton se personi i cili dyshohet se ka kryer këtë vepër është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat