Dy vajza të mitura vushtrriase thyejnë një objekt

Kronikë e zezë

Dy vajza të mitura vushtrriase thyejnë një objekt

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 09:47
Ilustrim

Dy vajza të mitura në Vushtrri kanë thyer një objekt në këtë komunë.

Sipas policisë ato kanë vjedhur të gjitha të hollat që ishin në të.

“Një mashkull kosovar ka njoftuar se dy vajza femra kosovare të moshës së mitur, dyshohet se kanë hyrë në object dhe aty kanë thyer arkën duke i vjedhur të hollat që ishin në të.

Në konsultim me prokurorin mbetet që të dyshuarat të intervistohen në prani të zyrtarëve për punë sociale”, njofton raporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat