Babai rrahu dy fëmijët e tij

Kronikë e zezë

Babai rrahu dy fëmijët e tij

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 09:05
Ilustrim

Dje është arrestuar një burrë nga Suhareka, pasi që i njëjti i ka rrahur dy fëmijët të tij të mitur.

”Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve të tij të mitur 17 dh 15 vjeç.

Viktimat janë hasur nga patrulla policore në parku e qytetit dhe sipas tyre ishin sulmuar nga babai.

Të njëjtëve u është ofruar tretman mjekësor dhe më pas me urdhër të prokurorit dy viktimat si dhe dy fëmijët e tjerë me të vegjël 7 dhe 5 vjeç janë dërguar në Strehimore në Prizren”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat