Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Podujevë

Kronikë e zezë

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Podujevë

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Sot rreth orës 15:00 në fshatin Peran të Podujevës, ka ndodhë një aksident trafiku, ku janë përfshirë dy automjete.

Media mëson se si pasojë e aksidentit pesë persona kanë pësuar lëndime trupore.

Personat e lënduar janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat