Një i burgosur arratiset nga QKUK-ja

Kronikë e zezë

Një i burgosur arratiset nga QKUK-ja

Më: 5 shtator 2021 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një i burgosur i cili ishte duke u trajtuar në repartin e psikiatrisë në QKUK, ka ikur.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:41.

“Është raportuar se nga reparti i psikiatrisë në QKUK ka ikur i dyshuari mashkulli cili ka qenë i burgosur.

Gjatë tentimit për ta ndal të dyshuarin një dëshmitar mashkull ka pësuar lëndime të lehta trupore”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat