Dhunë në familje, prishtinasi e bën motrën për spital

Kronikë e zezë

Dhunë në familje, prishtinasi e bën motrën për spital

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:34
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi e ka sulmuar fizikisht motrën e tij.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor, përcjell Bota sot.

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, kosovare. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat