Në Kaçanik gjendet një mjet shpërthyes

Kronikë e zezë

Në Kaçanik gjendet një mjet shpërthyes

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Në fshatin Gerlicë e Epërme të Kaçanikut një banor ka hasur në një mjet shpërthyes.

Për këtë rast njësitë policore dhe FSK kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku kanë bërë tërheqjen e mjetit të dyshuar.

Rasti ka ndodhur të mërkurën, ndërsa gjithçka ka shkuar në rregull, sipas raportit 24 orësh të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat