Vdes një person në Prizren, u rrotullua me traktor në mal

Kronikë e zezë

Vdes një person në Prizren, u rrotullua me traktor në mal

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra pasi është rrotulluar me traktorin e tij në një vend malor.

Rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes në Prizren, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Prizren, 16.09.2021-16:00.Është raportuar se viktima mashkull kosovar, gjatë punës në një vend malor ishte rrokullisë me traktor dhe kishte pësuar lëndime të rënda trupore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor ku mjeku e ka konstatuar se viktima kishte ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit i cili po ashtu ka dalë në vendin e ngjarjes trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat