Gjendet një grua pa shenja jete në Ferizaj

Kronikë e zezë

Gjendet një grua pa shenja jete në Ferizaj

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 12:42
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se një grua është hasur nga njësitet policore pa ndjenja.

Sipas raportit, e njëjta kishte ndërruar jetë.

Ferizaj, 16.09.2021-15:56. Viktima femër kosovare nga njësitet policore është hasur pa ndjena.

Është informuar emergjenca për ndihmë mjekësore e cila ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat