I dehur sulmon gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia

Kronikë e zezë

I dehur sulmon gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti në gjendje në dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

“Gjakovë 18.09.2021 – 16:30.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij viktimat kosovar. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor
”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat