​Sulmohet një punëtor i spitalit të Mitrovicës, protestohet pas pak

Kronikë e zezë

​Sulmohet një punëtor i spitalit të Mitrovicës, protestohet pas pak

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 11:46
Foto Ilustrim

Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se sot është sulmuar fizikisht një punëtor.

I Spitalit Rajonal të Mitrovicës në repartin e Ortopedisë.

Ndërkohë, ka njoftuar se Sindikata e Spitalit Rajonal Mitrovicë, të cilët për të shprehur indinjatën dhe dënuar aktet e tilla kanë paralajmëruar protestë 15.

Protestë minutëshe para Spitalit Rajonal Mitrovicë duke filluar nga ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat