Nipi rrah xhaxhain në Gjakovë

Kronikë e zezë

Nipi rrah xhaxhain në Gjakovë

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Në Gjakovë është arrestuar një person pasi sulmoi fizikisht xhaxhain e tij shkaku i një prone.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë, njofton Policia e Kosovës.

Gjakovë, 20.09.2021 – 18:55. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkak të një prone, e kishte sulmuar fizikisht xhaxhain e tij viktimën mashkull kosovar.

Si pasoj e kacafytjes viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat