Arrestohet burri nga Lipjani, kanosi gruan e tij me vdekje

Kronikë e zezë

Arrestohet burri nga Lipjani, kanosi gruan e tij me vdekje

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 10:27
Ilustrim

Të premten një grua nga Lipjani ka raportuar në Polici se pas një mosmarrëveshje është kanosur verbalisht me vdekje nga bashkëshorti i saj.

Policia ka njoftuar se pas intervistimit, me vendim të prokurorit viktima me dy fëmijët është dërguar në strehimore.

Ndërsa sipas Policisë, i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Njoftimi:

Prishtinë 08.10.2021 – 09:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat