Zjarri kaplon një shtëpi në Emshir

Kronikë e zezë

Zjarri kaplon një shtëpi në Emshir

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 07:34
Foto ilustrim

Zjarri ka kapluar një shtëpi në lagjen Emshir të Prishtinës në orët e para të së enjtes.

Lexuesit kanë dërguar video nga vendi i ngjarjes, ndërsa shtëpia shihet plotësisht e shkatërruar nga flakët.

Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar apo se cili ka qenë shkaktari i zjarrit.

Video:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat