​Femra nën ndikimin e alkoolit sulmon policin në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Femra nën ndikimin e alkoolit sulmon policin në Prishtinë

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 10:23
Foto ilustrim

Njësia policore ka ndaluar një veturë te rrethi i Çagllavicës në Prishtinë, ku ngasësi i veturës ka qenë në ndikim të alkoolit.

Rasti ka ndodhur dje. Në vendngjarje e dyshuara femër kosovare ka sulmuar njërin nga zyrtarët duke e goditur në dorë, duke ia hedhur telefonin në tokë.

Është tentuar që t’i bëhet alkotesti të dyshuarës, mirëpo e njëjta ka refuzuar.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat