Kërcasin boksat e shkelmat midis kryeqyteti – rrihen keq dy persona

Kronikë e zezë

Kërcasin boksat e shkelmat midis kryeqyteti – rrihen keq dy persona

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 18:10
Ilustrim

Një përleshje fizike ka ndodhur para pak çasteve në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.

Nga pamjet e siguruara nga media duket se dy vetura janë aksidentuar dhe pastaj rasti ka kaluar në konflikt verbal.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Policisë së Kosovës.

Të njëjtit janë parë duke i kontrolluar personat që janë përleshur dhe veturat e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat