Në një xhami në Rahovec, vidhet kasaforta me para

Kronikë e zezë

Në një xhami në Rahovec, vidhet kasaforta me para

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur ditën e shtunë në Rahovec.

Policia bën të ditur se vjedhja ka ndodhur brenda një xhamie, ku persona të panjohur kanë vjedhur një kasafortë me para.

“Rahovec 16.10.2021 – 02:25. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur, me forcë kanë depërtuar në brendinë Xhamisë dhe kanë vjedhur një kasafortë me para.

Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat