Polici sulmohet dhe kanoset nga një burrë në Graçanicë

Kronikë e zezë

Polici sulmohet dhe kanoset nga një burrë në Graçanicë

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 09:15
Foto

Një person ka kanosur zyrtarin policor në Graçanicë.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari derisa ishte në stacionin policor lidhur me një kundërvajtje, ka bërë sjellje arrogante duke sulmuar dhe kanosur zyrtarin.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat