Burri rrah gruan në Drenas, ajo më pas piu preparate kimike

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Drenas, ajo më pas piu preparate kimike

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:43
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Drenas për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima pas dhunës kishte konsumuar preparate kimike.

Gruaja më pas ka pranuar tretman mjekësor dhe pastaj është intervistuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat